Home » Aktualności » Laureat konkursu „Szkolny Nobel” w ZS18

Laureat konkursu „Szkolny Nobel” w ZS18

18 września 2019 r. odbyła się uroczysta gala wręczenia stypendiów Samorządu Wrocławia w ramach Wrocławskiego programy wspierania uzdolnionych – PROMOVERE TALENTA. Nagrody odebrali zwycięzcy ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, konkursu „Szkolny Nobel” oraz uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce.

Przypomnijmy, konkurs „Szkolny Nobel” ma na celu wy­ło­nie­nie, uho­no­ro­wa­nie i pro­mo­cję naj­wy­bit­niej­szych uczniów Wrocławia. Nagrodą jest sty­pen­dium przy­zna­wane w kil­ku­na­stu ka­te­go­riach. W dziedzinie technicznej byliśmy najlepsi!

Nasz absolwent, Wiktor Wardecki został laureatem niniejszego konkursu w dziedzinie technicznej!!! Otrzymał stypendium Samorządu Wrocławia w roku szkolnym 2019/2020. Dyplom potwierdzający otrzymania stypendium wraz ze statuetką odebrał z rąk pani Renata Granowska, wiceprezydent Wrocławia.

Gratulujemy!!!

https://www.wroclaw.pl/stypendia-dla-przyszlych-noblistow-z-wroclawia

dyplom_sndt

Skip to content