Home » Aktualności » “Etyczna moda” – gra negocjacyjna

“Etyczna moda” – gra negocjacyjna

2 czerwca uczniowie z klasy 3 TEB Kacper Krząstek i 3 TMB Kacper Podsiadły  reprezentowali naszą szkołę w grze negocjacyjnej: ”Etyczna moda”. Organizatorem wydarzenia było biuro Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu oraz Fundacja Dzieci i Młodzieży. Uczniowie ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych wcielili się w role ministrów 27 państw UE. Nasi uczniowie reprezentowali Węgry oraz Słowenię. Ich zadaniem było wynegocjować korzystne dla swojego kraju rozstrzygnięcia, dotyczące ustalenia znaku jakości „Etyczna moda”. Uczestnicy gry mieli okazję poznać procedurę legislacyjną obowiązującą w UE, mechanizmy wypracowywania kompromisów z innymi państwami oraz sprawdzić swoje umiejętności autoprezentacji 🙂

Skip to content