Home » Aktualności » 9. Nocny Wrocław Półmaraton – Wolontariusze ZS18

9. Nocny Wrocław Półmaraton – Wolontariusze ZS18

Wolontariusze z ZS18… jak zawsze najlepsi!!! 27 uczniów naszej szkoły w dniu wczorajszym uczestniczyło w 9. Nocnym Wrocławskim Półmaratonie jako WOLONTARIUSZE. Zostaliśmy podzieleni na dwie grupy,  których zadaniem było nawadnianie na trasie biegu. Grupa pod opieką pani Agnieszki Mikołajczak została zaproszona na do IV punktu – czyli ul. M. Curie-Skłodowskiej – na odcinku od ul. Norwida do Łukasiewicz. Natomiast grupa pani Renaty Zalewskiej obstawiała punkt nawadnianie na stadionie olimpijskim. W takiej imprezie uczestniczyliśmy po raz pierwszy, jednak zdecydowanie było WARTO!!!Świetna impreza, świetna atmosfera, niezapomniane przeżycia! Rozpoczęcie pracy 18:00 … zakończenie 1:30 🙂 Daliśmy radę – to najważniejsze!

Jeszcze raz dziękuję wszystkim Wolontariuszom!!!

Podziękowania kierujemy do Samorządu Uczniowskiego ZS18:

1. David (2TEO)
2. Borys (2TEO)
3. Stanisłav (2TEO)
4. Piotr (2TMC)
5. Piotr (2TEB)
6. Wiktor (2TEB)
7. Kamil (4TCU)

Podziękowania kierujemy do uczniów klasy 3TMC:

1.Krystian
2. Jędrzej
3. Bartosz
4. Mateusz
5. Szymon

Podziękowania kierujemy do uczniów klasy 2TEB:

1.Kacper
2. Bartosz
3. Mateusz

Podziękowania kierujemy do uczniów klasy 2TEO:

1.Maciej
2. Karol
3. Franek
4. Karol
5. Tymoteusz
6. Yehor
7. Jakub
8. Wiktor
9. Kacper
10. Bartosz
11. Krzysztof
12. Mateusz

Skip to content