Home » Aktualności » Wycieczka klasy V TEC na górę Ślęża

Wycieczka klasy V TEC na górę Ślęża

W piątek, 22 marca 2024 roku, uczniowie klasy V TEC pod opieką wychowawczyni pani Diany Grycner oraz pani Agnieszki Mikołajczak, wybrali się na wycieczkę na górę Ślęża. Ten wpis dla niektórych brzmi znajomo? Tak, ponieważ we wtorek, 15 października 2019 roku, uczniowie klasy I TEC pod opieką wychowawczyni pani Diany Grycner oraz pani Agnieszki Mikołajczak, wybrali się na wycieczkę na górę Ślęża. Powtórzyliśmy wspólne wejście na Ślężę po 4 i pół roku! Były podobieństwa, były też różnice.

Wyjazd do Sobótki w 2019 roku odbył się o godzinie 8:00 z dworca PKS. W 2024 roku wyjazd do Sobótki odbył się o godzinie 7:32 z dworca PKP. Podczas wędrówki na górę gadaliśmy, żartowaliśmy i planując  ognisko. Po dotarciu na szczyt odbyła sesja fotograficzna otaczającego górę pięknego krajobrazu. Mimo wiejącego wiatru udało nam się rozpalić ognisko i upiec kiełbaski, które zjedliśmy ze smakiem. Następnie wyruszyliśmy w drogę powrotną.  Pociągiem wróciliśmy do Wrocławia. Około godziny 14:00 rozjechaliśmy się do swoich domów w dobrych humorach. Trochę tylko szkoda, że to była nasza ostatnia wspólna wycieczka klasowa. Mamy jednak nadzieję, że to nie koniec naszych wspólnych wyjazdów na Ślężę.

Skip to content